ACREC відкрив реєстрацію на магістерську програму для змінотворців, – для ветеранів війни передбачені безоплатні місця

  Аналітичний центр ACREC в 2024 році на базі Києво-Могилянської академії розпочав набір на здобуття ступеню магістра за спеціальністю “Політологія”. Для ветеранів війни, охочих стати частиною антикорупційного руху в Україні, передбачені безоплатні місця коштом іменних стипендій.

  Дана магістерська програма реалізується на базі національного університету “Києво-Могилянська академія” за ініціативою Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції ACREC.

  Учасники програми вивчатимуть українське законодавство, міжнародні практики запобігання та протидії корупції, основи журналістських розслідувань, а також ряд профільних курсів — корупційні ризики в судовій системі й розслідування корупційних правопорушень. Однією з задач програми є надати ветеранам війни якісну освіту, що відкриє доступ до престижної професії.

  Якщо більш конкретно, то програмою передбачено вивчення розробки антикорупційних інструментів, створення антикорупційних стратегій, виявлення конфлікту інтересів, проведення антикорупційної експертизи, виявлення корупційних ризиків та правопорушень, пошук відкритої інформації в базах даних.

  Магістерська програма “Антикорупційні студії” створена спільно з кафедрою політології НаУКМА. “Антикорупційні студії” від ACREC — це перша в Україні магістерська програма з дослідження корупції та вивчення стратегій її протидії.

НАГАДУЄМО: