Вимушені константувати, що протистояння у Харкові між патріотами, учасниками АТО, громадськими активістами та силами, що намагаються відтворитити знову сценарій “Русского мира”, тільки загострюється.

Не пройшло й тижня з моменту створення на Харківщині координаційного центру захисту української державності та незалежності – Штабу супротиву проросійському реваншу, як вже нам почали повідомляти про перші гучні провокації.

Найбільш неприємно, що вони створюються у середовищі учасників АТО – тих, хто відстояв і відстоює на фронті право на існування нашої держави.

В той час, коли непослідовні і нелогічні заяви та заходи команди нового президенту поглиблюють протиріччя у державі, яка вже 5 рік веде війну з сепаратистами та російськими найманцями, на Харківщині вже майже відкрито формується пята колона, що мріє радо обійматися з сусідами-братушками.

По отриманій нами інформації, деякі співробітники правоохоронних органів у Харкові, орієнтовані на харківського міського голову Кернеса, приступили до втілення плану створення у середовищі атовців своєрідного політичного анклаву, підвладного його наказам. Нещодавно створена (два місяця тому, відразу після президентських виборів) громадська організація тітушко-ветеранів отримала назву Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів ООС” та очолив її колишній “оплотовець”, разом із тим і, начебто, учасник АТО – Ігор Луговський.

 До її роботи також вдалося долучити колишнього голову Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Олександра Сергієва – відомого у минулому в середовищі харківських атовців активіста, кулеметника 93 бригади. Зібравши у свої лави декілька десятків “спортсменів” та осіб без постійних занять (деякі з них найсправді атовці), ці “ветерани ООС” приступили до своєї головної цілі – провокування скандалів, непорозуміння та протистояння у спільноті воїнів-харківян, що захищали нашу державу у найважчі часи.

Для розуміння: цей процес їм дуже важливо запустити саме у цей період, коли команда Кернеса та Добкіна знову намагається прийти до необмеженої влади у Харкові та області за результатами виборів у Верховну Раду – на хвилі проросійського реваншу. Для цього хлопців використовують у якості найманців-посіпак, найсправді розпалюючи у громаді Харкову недовіру та обурення діями “навіжених вояк”.

До нас надійшли за останній час вже декілька звернень від бізнесменів, громадських діячів про те, що Сергієв Олександр, разом із Луговським Ігорем та в компанії із поки невизначеними особами, приймає участь у рейдерських “наїздах” на коммерсантів, підприємців – рекомендуючись головою “Спілки ветеранів АТО” та радником голови Харківської обласної державної адміністрації. 

Офіційно повідомляємо, що Сергієв Олександр Сергійович вже більше ніж 2 роки не є головою Ради ГО “Спілка ветеранів АТО”, і не займає у цій організації ніяких керівних чи інших посад. 

Також він вже майже рік не є радником голови ХОДА з питань учасників АТО.

У разі виникнення будь-яких конфліктиних ситуацій у цій площині, радимо негайно звертатися до поліції та фіксувати подібні випадки.

Відео

💙💛 Мрії про Україну – 2019
{"popup_fix":"false"}
Більше відео