67 день війни: генерал Герасимов дістав поранення

  На 67 день війни рашисти продовжують спроби здійснювати наступальні дії з Ізюма в напрямку Барвінкового та Слов’янська. Туди перекинуто до 300 одиниць техніки, в тому числі ЗРК “Бук-М2” та ЗРК “Тор-М”, та тисячу вояків, відмобілізованих на тимчасово окупованих Луганської та Донецької областей.


  На Лиманському напрямку рашисти ведуть наступ у бік Кримки та Олександрівки, на Попаснянському напрямку після окупації Новотошківського росіяни зосередили зусилля на штурмі Оріхового. Ідуть дуже інтенсивні стрілецькі бої – вулиця за вулицею. Також ворогом було організовано штурм Золотого-4 – хутора Вільного. Штурмові групи виходили під прикриттям артилерії та танків, але були відкинуті. Робилися спроби обстрілу з літаків Катеринівки та Нижнього. “Золоте-3 зруйновано на 70%, ще 12 будинків обстріляно росіянами, ворог штурмує Оріхово”, – повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.

 

  Кілька днів тому в окупований Ізюм Харківської області прибув начальник Генерального штабу збройних сил Російської Федерації Валерій Герасимов. Вчора в районі штабу 2-ої рашистської армії, де знаходиться його ставка, “дуже сильно бабахнуло”. НШ Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов отримав осколкове поранення верхньої третини правої гомілки без перелому кістки. Уламок витягли, небезпеки для життя, до суду має дожити.

 

Начальник Генерального штабу збройних сил Російської Федерації Валерій Герасимов

  На Южнобузькому напрямку рашисти намагаються пробитися до адміністративного кордону Херсонської області, щоб розвинути наступ на Миколаїв і Кривий Ріг. На Херсонщині українські воїни знищили ворожу станцію радіоелектронної боротьби “Реппелент-1”, Дана станція призначена для того, щоб виводити з ладу безпілотні летальні апарати на відстані до 35 км.

 

  Українські захисники знову атакували ворожі об’єкти на тимчасово захопленому острові Зміїний. Про це інформує оперативне командування “Південь”. Внаслідок удару було знищено 3 російські зенітні установки, зенітно-ракетний комплекс “Стріла-10”, машину зв’язку – серверну із телекомунікаційним обладнанням, 42 окупантів.
З території Білорусі зберігається загроза ракетних ударів по інфраструктурних об’єктах в Україні.

 

  Губернатор Курської області заявив, що “було виявлено часткове обвалення конструкцій мосту. Наразі на місці працюють спецслужби, щоб встановити причини НП. Залізнична гілка використовувалася для пересування товарних потягів”. Руйнування на 67 кілометрі ділянки Суджа-Сосновий Бор було помічено сьогодні об 11:32. Скоріше за все руйнування спричинило сонячне затемнення в Південній півкулі.

 

Скоріше з все магнітні бурі на Сонці сьогодні  спричинили і вибух і на складі боєприпасів у Томарівці Білгородської області.

 

Вибух і на складі боєприпасів у Томарівці Білгородської області