49 доба…

  Розпочалася 49 доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.  Ворог не перестає завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах цивільної інфраструктури у Харківській та Запорізькій областях. 

 

  На Сіверському напрямку не виключається утримання в прикордонних з Україною районах Курської області окремих підрозділів для проведення демонстраційних дій з метою сковування наших сил.

 

  На Слобожанському напрямку. На деяких тимчасово зайнятих територіях ворог вдається до формування підрозділів колабораціоністів, які вони називають “народною міліцією”. 
 
  На Донецькому і Таврійському напрямках противник продовжував завдавати авіаційних ударів по Маріуполю, веде наступ в районі металургійного комплексу Азовсталь та морського порту.
 
   На Південнобузькому напрямку рашисти спробували оволодіти окремими населеними пунктами, але успіху не мали.
 
  На території Донецької та Луганської областей захисниками України за минулу добу відбито 6 атак ворога, знищено дві одиниці автомобільної техніки та три артилерійські системи противника.
 
  Повітряні Сили ЗСУ за попередню добу збили ворожий літак Су-25. Противник суттєво зменшив використання авіації у зв’язку з погодними умовами.
 

  З метою приховати переміщення російських терористичних військових підрозділів вздовж кордону з Україною Москва вигадала запровадити в Брянській, Курський та Білгородській областях “жовтий режим терористичної небезпеки”.

  

  Росія зібрала не менше 32 винищувачів Су-27, а також кілька Іл-76 та інших літаків на військовому аеродромі у Воронежі. Про це свідчать супутникові фотографії компанії Planet Labs від 9 квітня.