4-й рік ветерани війни не можуть отримати свою покладену землю

2464621ae05f4c23295abb7864ba85611471094606

Право на «землю» кожен учасник АТО отримав ще влітку 2014 року, коли пішов на фронт і ризикуючи своїм життям захищав цю землю.

Передає НОВА.НЕТ з посиланням на БАГНЕТ.

У спробах отримати належний за законом шматочок землі ветерани війни зіткнулися з багатьма проблемами, але однією з головних проблем з якою вони зіткнулися, виявилася відповідь «землі немає!», як і відбувається в Жулянах, Солом’янському районі м.Києва вже не перший рік.

4-й рік ветерани війни не можуть отримати свою покладену землю, при цьому оформлення землі в Жулянах на приватних осіб йде «повним ходом».

Точкою терпіння для ветеранів став земельний скандал у Жулянах. Все почалося з того, коли главу ОСН «Комітет мікрорайону« Жуляни »Надію Василівну Овчарук викрили в здійсненні шахрайських дій з присвоєння 11 земельних ділянок, що належать померлим особам, які зловмисниця намагалася продати за 200 тис. Дол. Злочинну схему викрили співробітники управління Нацполіціі, відкрито кримінальне провадження, на даний момент ведеться досудове слідство за підозрою в скоєнні злочинів за ч.4 ст.190 та ч.2 ст. 358 КК України.

Точкою терпіння для ветеранів став розгорівся земельний скандал у Жулянах. Все почалося з того, коли главу ОСН «Комітет мікрорайону« Жуляни »Надію Василівну Овчарук викрили в здійсненні шахрайських дій з присвоєння 11 земельних ділянок, що належать померлим особам, які зловмисниця намагалася продати за 200 тис. Дол. Злочинну схему викрили співробітники управління Нацполіціі, відкрито кримінальне провадження, на даний момент ведеться досудове слідство за підозрою в скоєнні злочинів за ч.4 ст.190 та ч.2 ст. 358 КК України.

Продовженням цієї історії стали наступні викриття, пов’язані з незаконним оформленням і продажем землі в столичних Жулянах. У соціальних мережах опублікували аудіозапис, на якій жителі Жулян дізналися голос голови ОСН Жулян Надії Овчарук, яка разом зі своїм «партнером» планувало незаконно оформити і продати в Жулянах 1,4 ГА землі за 1,4 млн доларів США

На аудіозаписі глава ОСН Жулян Надія Овчарук сміливо обговорює зі своїм «партнером» продаж землі разом з дорогою, майбутні «торги» з покупцем, мінімальну суму продажу в 1,1 млн дол США і свою винагороду в сумі 300 тис. Дол США.

У Жулянах проживають понад 40 ветеранів війни, які 4й рік чекають отримання землі, є громадяни з інвалідністю, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які десятками років чекають отримання належної землі, але як стає зрозуміло після почутого діалогу глави ОСН Жулян Надії Овчарук та її « партнера »- ветерани АТО і громадяни з іншими пільговими категоріями їх зовсім не цікавлять.

Виходячи з величезних «комісійних» (300 тис. Дол США), що складають майже третина суми, очікуваної отримати Надією Овчарук з незаконного продажу 1,4 ГА землі, можна з упевненістю припустити, що цей величезний шматок землі також оформлений на «підставну особу» або належав померлим особам. Більш того, саме за таку «схему» в кінці листопада була затримана громадянка Овчарук слідчими Нацполіціі Солом’янського району.

За своє недовге перебування на посаді глави ОСН Надія Овчарук встигла придбати дві нові трикімнатні квартири в столичному елітному житловому комплексі «ParkLand», загальною вартістю близько 200 тис. Дол. США. Джерело «доходу» очевидний.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *