33 мільйони гривень – це зовсім невеликі кошти, – заявив Юрій Горбунов

  Юрій Горбунов упевнений, що ті 33 мільйони гривень, які він отримав від держави на серіал «Інгулець» (про Поворознюка) – це ще й мало, і віддавати ці гроші на армію він не збирається, а буде знімати серіал. У такий спосіб Юрій Горбунов хоче підтримати військових, щоб вони не сумували на фронті та могли посміятися з його комедії.

  «Ми подали наш бюджет — 33 млн гривень на 24 серії. Спеціалісти знають: це зовсім невеликі кошти. Ми постараємось за ці гроші зробити такий продукт, який буде відображати нашу сьогоднішню реальність, який буде надихати», — сказав Горбунов.

  «Це наш культурний, це наш інформаційний фронт. Це наша відповідь росії на їхню війну, і ми зробимо все для того, щоб це було якісно, позитивно», — заявив Горбунов.

  Посилаючись на власний волонтерський досвід, зокрема участь у концертах для українських військових, Горбунов наголосив, що в ЗСУ «хочуть позитиву, вони хочуть гумору».

  Як виявилось, сюжет серіалу «Інгулець» дуже нагадує сюжет російського серіалу 2019 року. Тобто хлопці особливо не морочилися і просто скопіювали продукт російського ринку. 

  Але Юрій Горбунов не один такий. Мінкульт замовив біля 50 фільмів і серіалів для телеканалу “Дом” та інших на загальну суму… біля 400.000.000 млн грн бюджетних коштів. Ця продукція має бути знята до кінця 2023 року.

  В той же час Україна отримає $1,5 млрд позики від Світового банку під гарантії Уряду Японії, — відповідну угоду вчора підписали Світовий банк і Міністерство фінансів. Кошти підуть на зміцнення соціального захисту, надання допомоги людям під час війни та для відновлення економіки.

  33 млн – це невеликі гроші за 24 серії. Невеликі: лише 300 дронів DJI Mavic. Ну або 80 – DJI Matrice 30.

А на дрони, тепловізори , приціли, авто будуть і далі збирати кошти волонтери

Рузана Зубік, “НОВА: новини втеранів”.

На головному фото: Тризуб, якій замінить герб СРСР на щиті Маері-Батьківшини до 24 серпня 2023 року. Вартість проекту – всього 28 мільйонів гривень. Бюджету збитків це не завдасть, оскільки кошти зібрали донори, банки та бізнес.

 

НАГАДУЄМО:

Під час війни Міноборони не замовило Укроборонпрому жодного дрону-камікадзе