30 українських ветеранів вирушили до США на змагання Повітряних Сил США

Українські учасники покажуть себе у девʼяти видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, паверліфтинг, веслування на тренажерах, волейбол сидячи, плавання, баскетбол на кріслах колісних.

Головна тренерка національної збірної Олена Яновська розповіла, що американські колеги запросили українців продемонструвати, як адаптивні види спорту впливають на відновлення організму. За її словами у команди “за плечима три тижні важких тренувальних зборів”.

“Після повернення ви будете виконувати дуже важливу місію — повертати своїх побратимів до нормального життя. Своїм прикладом ви будете показувати, що життя не закінчується після поранення чи військової служби”, — сказав виконувач обовʼязків міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

Змагання Повітряних Сил США (United States Air Force and Marine Corps Trials) – це щорічні внутрішні змагання для ветеранів та військовослужбовців США, які отримали травми, поранення або захворювання під час військової служби.

Цього року організатори змагань запросили долучитися до них і українську команду, у складі якої ветерани та чинні військові.

Змагання відбудуться з 4 по 16 березня 2024 року у Лас-Вегасі.