21-річного воїна АТО можуть депортувати до Росії

21-річного морського піхотинця Тимофія Волостнова, котрий від 2016 року захищає Україну, можуть депортувати до РФ через протермінований паспорт юнака. Міграційна служба не може видати дозвіл на його проживання в Україні без такого документа.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Аби Тимофія не видали Росії, він має сам поїхати і зробити собі в РФ паспорт. У такий абсурд важко повірити, але такі українські закони, і міграційна служба у Бердянську розводить руками. “Воює проти тієї сторони, на нашому боці — і ми його просимо за діючим законодавством ці два документи: діючий паспорт і довідку, що не судимий і не під слідством”, — розповів начальник відділу ДМС у Бердянську Євген Василенко.

У Міноборони кивають на депутатів, адже ті давно вже мали прийняти закон про легалізацію добровольців, але дійшли лише до першого читання. Для Тимофія ж час — основний ворог. Кремлю ще один український патріот — як подарунок, тож Тимофій особисто просить Президента про допомогу. “Пане Президент, у мене проблема з документами як громадянина Росії. У мене є військовий квиток, є участь в АТО, у мене є медаль від Вас за участь в АТО, але зараз на мене чекає видворення з країни. Ви можете на це вплинути, й я хочу просити про допомогу”, — звертається парубок, котрий захищає Україну.

Як заявив генпрокурор Юрій Луценко з трибуни Верховної Ради “Україна не надсилатиме до Росії жодного учасника АТО або ООС, а щодо екстрадиції Тимура Тумгоева відбувається службова перевірка.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *