У ліфті будинку № 121 по вулиці Челюскінців в Донецьку спрацював саморобний вибуховий пристрій, закріплений на тросі ліфта, яке розірвало голови терористові і командирові батальйону “Спарта” А.Павлову “Моторола” і його охоронцеві Теймураз Гогіашвілі “Гога” родом з Абхазії. Тіло “Мотороли” можна було пізнати по нашивці “Морської піхоти РФ”, яку він завжди носив.

У “ДНР” не стали морочитися з розслідуванням і усі списали на українських диверсантів.

Але, виявилось, що не все так просто, будинок “Мотороли” охоронявся цілодобово, непомітно сторонній людині потрапити практично неможливо.

До смерті він тиждень не жив удома (тільки 5 жовтня забрав дитину з пологового будинку) – ночував в кабінеті, ймовірно, побоюючись за своє життя.

Листування в соціальних мережах і по телефону “Мотороли” відстежувалася українською стороною, після смерті була опублікована частина листування “Мотороли” і його дружини в “Вайбере”

У одному з останніх листувань чоловіка “Мотороли” згадує, що в їх будинку в ніч з 15 на 16 жовтня ЗНІМАЛИ ОХОРОНУ, після чого їй стало тривожне. Павлов же проінструктував її, щоб вона не вірила “СТАРШИМ БРАТАМ” (“старшими братами” в середовищі бойовиків прийнято називати російські спецслужби, а саме ФСБ РФ) .

Імовірно, російські спецслужби вночі з 15 по 16 наказали охороні удома віддалитися, для установки вибухівки в ліфті, сумнівно, що українське ДРГ могло віддати такий наказ, який би послухали.

Так само, опублікували деякі особисті відео з телефону “Мотороли” (не особливо важливі) і опублікували фото документів, які Павлов робив своїй дружині і дитині, документи були українськими, а не “ДНРовскими”, але вони були підробними, імовірно, “Моторола” розумів усю фейковость “ДНР” і її документів і намагався легалізувати підробні українські документи для своєї сім’ї. (паспорт і свідоцтво про народження дитини).

Варто віддати належне хірургам, які на подив змогли більше менш зшити обличчя “Мотороли” по шматочках, хоч і камерам було заборонено знімати обличчя Павлова з близька. Російського терориста поховали на кладовищі в Ленінському районі Донецька.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Нарахування пільг за теплопостачання для учасників бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial