110 тисяч євро для українських воїнів зібрав народ Литви

110-tysyach-evro-dlya-ukrainskix-voinov-sobral-bratskij-narod-litvy

Понад три мільйони гривень або ж 110 тисяч євро для українських воїнів – такий результат вчорашнього телемосту Україна – Литва на українському телеканалі «Прямий» і Національному Телебаченні Литви. Синхронно працювали дві студії в Києві і Вільнюсі. Як передає Replyua.net, про це у своєму блозі пише український журналіст Роман Бочкала.

Він розповідає, поки йшов ефір будь-який житель Литви міг внести свій вклад в боротьбу з російською агресією, зателефонувавши за номером, який був названий в ефірі, кожен литовець міг передати українським захисникам 2 євро – з одного дзвінка. І таких бажаючих за час концерту, в якому взяли участь зірки литовської естради, виявилося багато. Тільки за першу годину було зібрано 75 тисяч євро.

Роман Бочкала висловлює подяку волонтерському спільноті BlueYellow, всьому народу Литви. Жителі Литви – братське серце. Це вже третій благодійний марафон. «Радий, що в цьому році Україні вдалося приєднатися до нього. План на наступний рік – паралельний збір коштів. Зробити проект всенародним », – написав Бочкала. Він додає, що справа тут не тільки в грошах, а в солідарності, почутті плеча, єдності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *